We have 95 guests online

Realizacja i hosting:

Komunikat Sportowy Print
There are no translations available.

W dniu 8 marca 2015 w Hali Sportowej w Międzychodzie odbył się TURNIEJ SIATKOWKI ŻEŃSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Z OKAZJI DNIA KOBIET zorganizowany przez: Burmistrza Międzychodu i Międzychodzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji  sp. z o.o. w Międzychodzie, którego otwarcia  dokonał Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny w towarzystwie Krzysztofa Michalskiego – Prezesa MOSTiR sp. z o.o. w Międzychodzie.

W turnieju uczestniczyło 13 drużyn żeńskich – 140 zawodniczek, które rozegrały łącznie 23 spotkania. Turniej rozgrywany był w następujących  kategoriach wiekowych:

- szkoły gimnazjalne

- szkoły średnie

- seniorki

Szkoły Gimnazjalne – 5 drużyn – 10 meczy:

1 miejsce -  UKS Szamotuły                          4 mecze    4 pkt.    8:0 sety

2 miejsce - Gimnazjum Nr 1 Drezdenko I         4 mecze    3 pkt.    6:2 sety

3 miejsce - Gimnazjum Nr 1 Drezdenko II        4 mecze    2 pkt.    3:5 sety

4 miejsce - Gimnazjum  Chrzypsko Wielkie      4 mecze     1 pkt.    3:5 sety

5 miejsce - Gimnazjum Nr 2 Międzychód          4 mecze    0 pkt.    0:8 sety

Szkoły Średnie – 3 drużyny – 3 mecze:

1 miejsce - ZSP Drezdenko                            2 mecze   2 pkt.    4:0 sety

2 miejsce - Chrzypsko Wielkie                        2 mecze   1 pkt.    1:3 sety

5 miejsce – Sieraków                       4 mecze     0 pkt.     1:7 sety

Uwaga: wszystkie mecze rozegrano po 2 sety do 15 pkt. ( w przypadku 1:1 w setach o zwycięstwie decydowała różnica małych pkt. z 2 setów ).

Zwycięskie drużyny w kategoriach wiekowych otrzymały Puchary Burmistrza Międzychodu, wszystkie pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Turniej sędziowali: Wioleta Skowrońska, Andrzej Szulc, Wojciech Sikora + oprawa techniczna turnieju.

интернет казино украинаалюминиевая сковорода без покрытия отзывылобановский александр игоревич класс