Bieg Świętojański

Oferta

 

Kalendarz Imprez / Zajętość Sal

poprzednim miesiącu marzec 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 9 1 2 3
week 10 4 5 6 7 8 9 10
week 11 11 12 13 14 15 16 17
week 12 18 19 20 21 22 23 24
week 13 25 26 27 28 29 30 31

Reklama

  • a umig_reklama.gif
  • b mpec_reklama.gif
  • c forcenet_reklama.gif
  • d devil_reklama.gif

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 


Realizacja i hosting:

Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie - operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego Drukuj

Międzychodzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o. o. zrealizował projekt pn. „Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie”. Operacja ta została współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, realizowana w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności aktywizacji lokalnych społeczności, objętego osią priorytetową 4 Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013”.

Podczas rzeczowej realizacji operacji pn. „Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie” obszar plaży został zabronowany i uprzątnięty oraz nawieziono na niego piasek. Na plaży zamontowano także dziesięć koszy na śmieci oraz przy wejściu na pomost umieszczono tablicę ogłoszeń. Gablota wolnostojąca została umieszczona przy zejściu na plażę. Natomiast pięćdziesiąt tablic informacyjnych zostało rozlokowanych na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Mierzynie. Tablice te służą jako znaki informacyjne min. kierujące turystę na plażę czy do wypożyczalni sprzętu wodnego, a także jako znaki zakazu zabraniające np. palenia ognisk czy wprowadzania psów.

Wszystkie planowane działania doprowadziły do uatrakcyjnienia terenu, a co za tym idzie do wzmocnienia konkurencyjności danego obszaru, a także do poprawy wizerunku Ośrodka Wypoczynkowego w Mierzynie podnosząc w ten sposób jego atrakcyjność. Należy też wspomnieć, iż realizowana operacja przyczyniła się do ochrony środowiska na obszarze objętym projektem poprzez jego modernizację.

mfx brokerкупить набор кисточек для макияжалобановский александр дети